Partnerzy

Posiadamy wysokie kompetencje w świadczeniu usług potwierdzone partnerskimi certyfikatami.
Red Hat Premier Business Partner

redhat

Atom-tech posiada obecnie najwyższy status partnerski – RedHat Premier Partner, świadczący o wysokich kompetencjach w zakresie produktów firmy RedHat. Inżynierowie systemowi naszej firmy potrafią dobrać produkty firmy RedHat według Państwa potrzeb oraz wdrożyć, skonfigurować i udzielić wsparcia technicznego w tym zakresie. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu autoryzowane szkolenia i egzaminy firmy RedHat, pozwalające poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi serwerów, stacji roboczych i aplikacji oraz uzyskać specjalistyczne tytuły RHCE i RHCT.

IBM Premier Business Partner

IBM

Certyfikat IBM Premier Business Partner potwierdza nasze członkostwo w elitarnym gronie firm specjalizujących się w implementacji zaawansowanych rozwiązań technicznych opartych na rozwiązaniach firmy IBM. Status ten zaświadcza o fakcie posiadania przez nas certyfikowanej i doświadczonej kadry inżynierskiej zdolnej do podjęcia najbardziej złożonych wyzwań dotyczących rozwiązań opartych o produkty IBM.

VMware Enterprise Partner

vmware_enterprise_logo_700x700_ss

Status VMware Enterprise Partner potwierdza nasze autoryzowane partnerstwo z Firmą VMware – wiodącym producentem oprogramowania do wirtualizacji zasobów sprzętowych. Status ten świadczy o naszych wysokich kompetencjach w świadczeniu usług i sprzedaży oprogramowania VMware, popartych wymaganymi szkoleniami oraz certyfikatami.

Ubuntu

prodkukt_ubuntu

Atom-tech jest certyfikowanym partnerem firmy Canonical, oferującą najpopularniejszą dystrybucję dla stacji roboczych – Ubuntu. Nasi specjaliści są ekspertami w konfiguracji, obsłudze i wsparciu technicznym dla produktów firmy Canonical.

JBoss by RedHat

red-hat-jboss Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań aplikacyjnych w oparciu o serwery Jboss. Inżynierowie systemowi Atom-tech posiadają doświadczenie w budowie, wdrażaniu, integracji i prezentacji aplikacji oraz usług internetowych w architekturze zorientowanej na usługi.

Microsoft

microsoft

Zespół inżynierów systemowych firmy Microsoft, który pracuje w ramach naszej spółki posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produktów tej firmy. Atom-tech dysponuje specjalistami posiadającymi m.in. następujące certyfikaty Microsoft: MCT, MCITP, MCSE+M, MCSE+S

Juniper

juniper

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Juniper Networks, producenta zaawansowanych rozwiązań sieciowych. W procesie wyboru i wdrożenia urządzeń Juniper Networks nasi specjaliści aktywnie wspierają Klientów.

Bacula Systems

bacula

Firma znana w branży z zaangażowania w tworzeniu produktów do obsługi kopii zapasowych.