Zaznacz stronę

Partnerzy

Posiadamy wysokie kompetencje w świadczeniu usług potwierdzone partnerskimi certyfikatami.
Red Hat Advanced Business Partner

Atom-tech posiada obecnie wysoki status partnerski – RedHat Advanced Business Partner, świadczący o wysokich kompetencjach w zakresie produktów firmy RedHat. Inżynierowie systemowi naszej firmy potrafią dobrać produkty firmy RedHat według Państwa potrzeb oraz wdrożyć, skonfigurować i udzielić wsparcia technicznego w tym zakresie. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu autoryzowane szkolenia i egzaminy firmy RedHat, pozwalające poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi serwerów, stacji roboczych i aplikacji oraz uzyskać specjalistyczne tytuły RHCE i RHCT.

IBM Silver Business Partner

Certyfikat IBM Silver Business Partner potwierdza nasze członkostwo w gronie firm specjalizujących się w implementacji zaawansowanych rozwiązań technicznych opartych na rozwiązaniach firmy IBM. Status ten zaświadcza o fakcie posiadania przez nas certyfikowanej i doświadczonej kadry inżynierskiej zdolnej do podjęcia najbardziej złożonych wyzwań dotyczących rozwiązań opartych o produkty IBM.

VMware Enterprise Partner
VMware

Status VMware Enterprise Partner potwierdza nasze autoryzowane partnerstwo z Firmą VMware – wiodącym producentem oprogramowania do wirtualizacji zasobów sprzętowych. Status ten świadczy o naszych wysokich kompetencjach w świadczeniu usług i sprzedaży oprogramowania VMware, popartych wymaganymi szkoleniami oraz certyfikatami.

JBoss by RedHat
Red hat JBoss Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań aplikacyjnych w oparciu o serwery Jboss. Inżynierowie systemowi Atom-tech posiadają doświadczenie w budowie, wdrażaniu, integracji i prezentacji aplikacji oraz usług internetowych w architekturze zorientowanej na usługi.
Microsoft
Microsoft

Zespół inżynierów systemowych firmy Microsoft, który pracuje w ramach naszej spółki posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produktów tej firmy. Atom-tech dysponuje specjalistami posiadającymi m.in. następujące certyfikaty Microsoft: MCT, MCITP, MCSE+M, MCSE+S

SEP

SEP sesam to rozwiązania do backupu i odzyskiwania danych, a także do szybkiego przywracania sprawności po awarii przeznaczone dla przedsiębiorców. Najważniejszymi cechami SEP sesam są deduplikacja oraz replikacja i archiwizacja w różnych lokalizacjach. Zarządzanie migracją danych jest automatyczne według założonego wcześniej harmonogramu i to bez względu na wykorzystywane technologie storage. Elastyczny backup i odzyskiwanie danych na wszystkich popularnych systemach operacyjnych, środowiskach wirtualnych i hypervisorach przy wielu aplikacjach i bazach danych realizowane jest w sposób pewny w tysiącach firm na całym świecie.

Juniper
Juniper

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Juniper Networks, producenta zaawansowanych rozwiązań sieciowych. W procesie wyboru i wdrożenia urządzeń Juniper Networks nasi specjaliści aktywnie wspierają Klientów.

Ubuntu
 

Ubuntu Linux

Atom-tech jest certyfikowanym partnerem firmy Canonical, oferującą najpopularniejszą dystrybucję dla stacji roboczych – Ubuntu. Nasi specjaliści są ekspertami w konfiguracji, obsłudze i wsparciu technicznym dla produktów firmy Canonical.

Bacula Systems
Bacula

Firma znana w branży z zaangażowania w tworzeniu produktów do obsługi kopii zapasowych.